Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

FILTR PODLE PARAMETRŮ
Značky
Typ příslušenství

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

1 2 3 4 ... 10 ... 19 ... 27 ... 36
Kód: 703443
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver RENEW

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

34 445 Kč bez DPH
41 678,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 703212
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver JD089B RENEW

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

5 279 Kč bez DPH
6 387,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 385467
D-Link DXS-3610-54S-SE-LIC Enhanced licence

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

27 722 Kč bez DPH
33 543,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 703442
HPE 5500 150WDC Power Supply JD366BR Renew

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

5 066 Kč bez DPH
6 129,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 311894
Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

1 929 Kč bez DPH
2 333,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 311891
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP800

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

101 789 Kč bez DPH
123 164,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 311890
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP700

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

53 344 Kč bez DPH
64 546,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 311889
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP500

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

30 607 Kč bez DPH
37 034,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 311888
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP200

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

26 110 Kč bez DPH
31 593,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 311887
Zyxel iCard 4-year Gold Security Licence Pack for ATP100 / ATP100W

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

17 987 Kč bez DPH
21 764,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 385457
D-Link DXS-3610-54T-SE-LIC Enhanced licence

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

27 722 Kč bez DPH
33 543,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839829
Cisco Console Cable 6ft - RJ45 - DB9F

Cisco konzolový kabel

2 201 Kč bez DPH
2 663,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839728
Cisco STACK-T1-50CM

Cisco STACK-T1-50CM

1 926 Kč bez DPH
2 330,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839621
2 732 Kč bez DPH
3 305,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839606
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2,5m

SFP+ Copper Twinax Cable 2,5m

1 834 Kč bez DPH
2 219,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839604
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m

SFP+ Copper Twinax Cable 1,5m

1 834 Kč bez DPH
2 219,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839582
Cisco GLC-ZX-SMD=, SFP Transceiver, GbE ZX, SMF, 70km

SFP Transceiver, GbE ZX, SMF, 70km

73 262 Kč bez DPH
88 646,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839580
Cisco GLC-EX-SMD=, SFP Transceiver, GbE EX, SMF, 40km

SFP Transceiver, GbE EX, SMF, 40km

36 585 Kč bez DPH
44 267,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839578
Cisco GLC-BX-D=, SFP Transceiver, GbE BX, SMF, 10km

SFP Transceiver, GbE BX, SMF, 10km

23 840 Kč bez DPH
28 846,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839565
Cisco GLC-BX-U=, SFP Transceiver, GbE BX, SMF, 10km

SFP Transceiver, GbE BX, SMF, 10km

23 840 Kč bez DPH
28 846,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839369
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH

SFP+ Copper Twinax Cable 3m; REFRESH

640 Kč bez DPH
774,00 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Kód: 839368
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m, REFRESH

SFP+; Copper Twinax Cable 1m; REFRESH

862 Kč bez DPH
1 042,00 Kč s DPH
Skladem 5 ks
Kód: 839322
Cisco SFP-10G-LRM=, SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m

SFP+ transceiver, 10GbE LRM, MMF, 300m

20 508 Kč bez DPH
24 814,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
Kód: 839321
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km

SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km

26 285 Kč bez DPH
31 804,00 Kč s DPH
Na dotaz. Zavolejte prosím na 800 131 484, zjistíme co se dá dělat.
1 2 3 4 ... 10 ... 19 ... 27 ... 36
OVĚŘENÉ RECENZE
Vstřícný přístup
6. 9. 2023
perfektní obchod
24. 5. 2023
super spoluprace
16. 12. 2022

Nastavení cookies

Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Podle cookies vás na našich stránkách poznáme a zobrazíme vám je tak, aby všechno fungovalo správně a dle vašich preferencí. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

Nastavení